W firmie Metalex posiadamy szeroki wybór sit plecionych w doskonałych cenach. Charakterystyka naszego asortymentu sprawia, że nasze grono zadowolonych klientów stale się powiększa – i Ty również możesz do tego grona dołączyć. Zobacz, jakie zalety i szerokie zastosowanie mają proponowane przez nas produkty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sit plecionych w rolkach oraz arkuszach!

Producent sit plecionych - oferta produktu

Jako sprawdzony producent sit stalowych plecionych oferujemy wysokogatunkowe sita metalowe o oczkach kwadratowych lub prostokątnych, które wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości surowce. Oferujemy nie tylko gotowe produkty, ale także możliwość docięcia ich pod konkretny wymiar oczek (według potrzeb klienta). Możemy produkować sita z obramowaniem lub bez obramowania w różnych rozmiarach. Oferujemy siatki na sita o średnicy drutu od 0,032 mm do 3,2 mm oraz o wielkości oczek od 0,04 mm do 25 mm np. 0,2, 2,5, 10 mm lub 20 mm. Za jakością naszych produktów odpowiada nowoczesna technologia, wieloletnie doświadczenie w branży sit i siatek tkanych oraz wykwalifikowana kadra.

W razie jakichkolwiek pytań – zadzwoń lub wyślij formularz znajdujący się zakładce "kontakt" – nasz dział handlowy jest do Państwa dyspozycji! Chętnie służymy poradą i wskazówkami np. z zakresu montażu sit. Odpowiedź otrzymasz na swój e-mail lub podczas rozmowy telefonicznej. Stale podnosimy jakość naszych usług i wszystkie zamówienia realizujemy w najkrótszym, możliwym czasie oraz proponujemy płatność w różnych formach.

Skontaktuj się z nami

Zastosowanie sit stalowych plecionych

Sita stalowe plecione wykorzystywane są na szeroką skalę w różnych dziedzinach przemysłu. Dzięki zastosowaniu tego funkcjonalnego rozwiązania można osiągnąć wysoką dokładność sortowania, wszędzie tam, gdzie trzeba m.in. przesiewać, oddzielać, czy filtrować. Sita ze względu na swoją wytrzymałość często znajdują zastosowanie przy podziale materiałów sypkich na frakcje i stanowią główny element przesiewaczy wibracyjnych stosowanych do klasyfikacji trudnych do przesiewania produktów w zakładach przeróbczych surowców mineralnych. Separacja ciał stałych, oczyszczanie wody, filtracja, odwadnianie produktów w zakładach przeróbczych – to procesu, do których wykorzystywane są sita plecione.

Każde zlecenie realizujemy z największą starannością, dzięki czemu nasze sita cechują się trwałą konstrukcją, a dodatkowo są odporne na rozciąganie. Klientom oferujemy również bezpłatny transport do Twojego domu lub firmy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o technice, którą wykorzystujemy przy produkcji sit i siatek plecionych. Zobacz także naszą ofertę na siatki nierdzewne (posiadająca właściwości kwasoodporne i żaroodporne).

Sita mogą myć wykonane w dwóch technikach splotu:

Splot płócienny L 1/1

Splot płócienny L 1/1

Splot skośny K 2/2

Splot skośny K 2/2