Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wyrobów metalowych, oferując kompleksowe oraz wytrzymałe rozwiązania dla przemysłu, a także inwestycji budowlanych. Jako profesjonalna firma Metalex z wieloletnim doświadczeniem na rynku realizujemy zamówienia na metalowe siatki, przy których produkcji stosujemy nowoczesne technologie i korzystamy z innowacyjnego zaplecza produkcyjnego. Wierzymy, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których jakość oznacza precyzję wykonania, wysoką gatunkowość oraz trwałość. W asortymencie posiadamy produkty, które nasi wykwalifikowani fachowcy dopasują do każdych najbardziej wygórowanych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z modelami naszych wyrobów, a także do kontaktu – udzielimy potrzebnych informacji i fachowych rad.

Czym są siatki metalowe?

Siatki metalowe wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej, których parametry techniczne i trwałość pozwalają na zastosowanie ich jako siatki tkane i osłonowe. W ofercie posiadamy produkty które występują w różnych szerokościach. Siatka metalowa cechuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne (w tym czynniki atmosferyczne), jakością wykonania i długoletnią trwałością. W zależności od oczekiwań klienta, a także specyfiki zlecenia siatki metalowe mogą być plecione lub zgrzewane. Zaopatrzenie się w produkty Metalex to długofalowa inwestycja, której cena zwraca się w postaci skuteczności, trwałości i żywotności zastosowanych rozwiązań z wykorzystaniem wyrobów metalowych.

Zastosowanie metalowych siatek

Dostępne u nas metalowe siatki stosowane są m.in. w:

  • budownictwie,
  • przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • technice sanitarnej,
  • przemyśle spożywczym,
  • chemicznym,
  • farmaceutycznym,
  • systemach wentylacyjnych,
  • balustrad i innych konstrukcji.

Siatka z oferty Metalex doskonale sprawdzi się jako filtry, moskitiery, woliery czy sita wykorzystywane w przemyśle. W zależności od potrzeb osoby zainteresowanej i specyficznych cech wyprodukowanych siatek (m.in. kształtu oraz wymiarów boku oczka, wysokości siatki, grubości drutu, rodzaju materiału, średnicy drutu, ) dobieramy optymalny produkt. Każdy aspekt budowy siatki wpływa na jakość jej zastosowania oraz łatwy i szybki montaż.

Siatki metalowe — wysoka jakość produktów

Jako producent siatek posiadamy 25-letnie doświadczenie w dostawach wyrobów metalowych, uwzględniając potrzeby klientów i obowiązujące standardy technik produkcji. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy nie tylko ofertę naszych siatek metalowych, ale przede wszystkim myśl towarzyszącą podejściu do procesu produkcyjnego i kompleksowej opieki nad klientem. Naszym celem jest oferowanie nowoczesnych oraz wszechstronnych rozwiązań, dzięki którym klienci mają dostęp do wyspecjalizowanych produktów spełniających zróżnicowane potrzeby. Zapewniamy, że nasza oferta spełnia potrzeby ciągle rozwijającego się, chłonnego przemysłu metalowego oraz szeroko pojętej branży siatek. Chcemy, aby Państwo byli zadowoleni ze współpracy, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny poprzez rozmowę oraz dobór najlepszych rozwiązań.

Producent siatek metalowych

To jedynie część naszej oferty, dlatego zapraszamy do sprawdzenia pozostałych produktów firmy Metalex i dołączenia do grona zadowolonych nabywców, którzy cenią nas za atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Zawsze dostarczamy towar na czas. Zapewniamy, że nasz ogromny wybór siatek metalowych oraz akcesoriów spełnia wyśrubowane standardy jakości. W naszym asortymencie nie ma siatek metalowych ogrodzeniowych, stosowane do materiałów ogrodzeniowych, w tym też na dekoracyjne ogrodzenia. Sprawdź naszą bogatą ofertę!